#13 Odżywka do rzęs Kerabione

ODŻYWKA DO RZĘS KERABIONEJeszcze do niedawna odżywka do rzęs Kerabione była na mojej liście top. Dopóki ja i moje klientki nie odkryłyśmy, że są produkty o lepszym działaniu. Serum Kerabione wzmacnia i odżywia rzęsy oraz brwi za sprawą kompleksu składników aktywnych. To produkt przebadany przez dermatologów i okulistów.

Wzmacnia cebulki, dzięki czemu rzęsy stają się bardziej odporne na wypadanie. Nowe włoski wzrastają mocniejsze i delikatnie dłuższe. Efekty nie są spektakularne. Odżywka do rzęs Kerabione to raczej produkt dobry jako wsparcie dla osłabionych rzęs. Zazwyczaj zalecam stosowanie go do pielęgnacji rzęs, a nie jako kurację stymulującą ich wzrost. Jedno opakowanie o pojemności 5 ml to ilość odpowiednia na około 3-4 miesiące.

Odżywka do rzęs Kerabione z wyglądu niewiele różni się od podobnych produktów.

Plastikowa buteleczka ma niewielką pojemność. Za to dużo większy jest zewnętrzny kartonik. Całość utrzymana w odcieniu jasnego, perłowego brązu połączonego z bielą. Kerabione to serum z wąskim pędzelkiem, który zapewnia precyzyjną aplikację.

Tylko odpowiednio aplikowana odżywka do rzęs Kerabione będzie skuteczna i bezpieczna. Należy nakładać ją na suchą skórę powiek po demakijażu. Najlepiej robić to wieczorem przed snem. Unikać kontaktu preparatu z oczami, jednak jeśli już się do nich dostanie, należy przemyć je obficie wodą. Konieczne jest stosowanie produktu codziennie. Do trzeciego tygodnia stosowania serum Kerabione, efekty nie będą w ogóle zauważalne.

Zalety:
•    Poręczne opakowanie
•    Łatwa aplikacja
•    Skutecznie wzmacnia
Wady:
•    Trzeba unikać kontaktu z oczami
•    Działa po kilku tygodniach