#2 ODŻYWKA DO RZĘS LASHCODE

Lashcode serum

Na wysokie miejsce wśród odżywek do rzęs zasługuje Lashcode. Odżywka zyskała bardzo dobre opinie wśród moich klientek, ponieważ daje doskonałe rezultaty kuracji. Jak działa odżywka do rzęs Lashcode? 

Przede wszystkim szybko, ponieważ efekty widać już w pierwszym miesiącu. Wszystko zależy od stanu rzęs. Mocno zniszczone potrzebują więcej czasu na regenerację, ale wiele klientek stwierdza, że pierwsze efekty widoczne są po dwóch tygodniach. Widać wyraźne wydłużenie rzęs, wzmocnienie i zagęszczenie włosów na całej linii.

Lashcode to odżywka, którą można stosować na brwi 

Wiele pań decyduje się wzmacniać za pomocą Lashcode nie tylko rzęsy, ponieważ ta odżywka doskonale pielęgnuje i dobrze wspiera też pielęgnację brwi. Ważne, że Lashcode nie powoduje żadnych uczuleń ani alergii; doskonale pielęgnuje nawet najbardziej zniszczone włoski. Dlatego odżywka do rzęs Lashcode jest polecana osobom z wrażliwymi oczami i noszącym soczewki.

Skład tej odżywki do rzęs jest bardzo naturalny. Lashcode jest wyjątkową kuracją, ponieważ zawiera ekstrakty z kiełków soi i pszenicy, wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej, aminokwasy i peptydy. To koktajl odżywczy dla pięknych, mocnych i długich rzęs.

Doskonałe substancje aktywujące wzrost rzęs  dają świetne efekty i szybkość w działaniu.

Lashcode  jest łatwa w użyciu – jak większość odzywek posiada maleńki pędzelek- aplikator, który z łatwością dozuje kosmetyk i nanosi go na powiekę. Stosowanie tej odżywki jest szybkie i proste. Wystarczy nakładać serum raz dziennie, każdego wieczoru na oczyszczoną skórę powiek.

Lashcode serum

Zalety:

  • Dłuższe, grubsze i gęste rzęsy w ciągu miesiąca
  • Rzęsy ciemniejsze, dobrze odżywione i wzmocnione
  • Szybka i bardzo prosta aplikacja
  • Naturalne składniki
  • Brak podrażnień i alergii

Wady:

  • Mogą być trudności przy pierwszym użyciu odżywki do rzęs

Więcej informacji na stronie producenta: www.lashcode.pl