#1 Odżywka do rzęs Nanolash

Odżywka do rzęs Nanolash

Nanolash – odżywka do rzęs

Faworytem wśród odżywek do rzęs niewątpliwie jest Nanolash. Miejsce pierwsze w moim rankingu zapewnił sobie pozytywnymi wynikami w kuracji i bardzo dobrymi opiniami moich klientek. Co jest takiego niezwykłego w tej odżywce do rzęs?

Nanolash działa bardzo szybko: pierwsze efekty widoczne już są po dwóch tygodniach, wydłużenie rzęs o połowę widać po miesiącu. Poza zwiększeniem długości, Nanolash odżywia i wzmacnia rzęsy, zagęszcza je, pogrubia i przyciemnia.

Podobnie odżywka wpływa na stan brwi.

Odżywka do rzęs nie powoduje żadnych uczuleń, nie wywołuje alergii; działa ochronnie i kojąco na okolice oczu i delikatną skórę powiek. Takie działanie zaobserwowały u siebie moje klientki. Ze względu na ochronne działanie Nanolash polecany jest osobom z wrażliwymi oczami i noszącym soczewki.

Skład tej odżywki do rzęs jest jak najbardziej naturalny. Są tu owocowe olejki, ekstrakt ze skrzypu oraz substancje aktywujące wzrost rzęs. Takie składniki zapewniają ochronę i szybkość w działaniu.
Nanolash posiada pędzelek – aplikator, dzięki któremu nałożenie odżywki jest szybkie, precyzyjne i proste. Taką aplikację wykonuje się każdego wieczoru na oczyszczoną skórę powiek. Dokładny demakijaż jest bardzo ważny. Resztki podkładu lub cieni do powiek zatrzymałyby odżywkę do rzęs, a jej aktywnym składnikom nie pozwoliłyby wniknąć do cebulek rzęs.

Nanolash- faworyt wśród odżywek

Na pochwałę zasługuje również opakowanie Nanolash. Wykonane jest z grubego i mocnego materiału. Te same cechy mogą wpływać na niewielkie trudności podczas otwierania; pojawiają się one tylko na początku. Z drugiej strony wysoka jakość tego materiału świadczy o wytrzymałości opakowania. Czarne pudełeczko z połyskującymi literkami wygląda naprawdę efektownie. Wnętrze opakowania zostało ciekawie zaprojektowane: dla buteleczki kosmetyku i ulotki przeznaczono osobne przegródki.

Zalety:

  • Dłuższe, grubsze i ciemniejsze rzęsy po miesiącu stosowania
  • Rzęsy zregenerowane, odżywione i wzmocnione
  • Szybka i bardzo prosta aplikacja
  • Naturalne składniki
  • Zero podrażnień i alergii
  • Ciekawe i ładne pudełeczko

Wady:

  • Brak – jeśli nie liczyć początkowych trudności przy otwieraniu i wyjmowaniu produktu z opakowania

Więcej informacji na stronie producenta: www.nanolash.pl