#12 Odżywka do rzęs Neulash

NEULASH

Odżywka do rzęs Neulash polecana jest wszystkim kobietom, niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Jej zadaniami są: wydłużenie i pogrubienie rzęs, pielęgnacja rzęs i powiek oraz łagodzenie ewentualnych podrażnień. Zamknięta jest w srebrnej butelce o pojemności 3,2 ml lub 6 ml. Ta z kolei została umieszczona w kartonowym pudełku.

Neulash ma płynną i przejrzystą konsystencję, nie posiada żadnego koloru i barwy. Z tego powodu odżywki do rzęs mogą używać mężczyźni. Z produktu mogą korzystać również osoby noszące szkła kontatkowe (przed aplikacją należy je wyjąć; po 15 minutach od wchłonięcia się odżywki, soczewki można ponownie założyć) i sztuczne rzęsy (Neulash nie rozpuszcza kleju stosowanego podczas zabiegu doczepiania rzęs).

Podczas kilku pierwszych aplikacji odżywki do rzęs Neulash odczuć można niewielkie mrowienie.

Jest to spowodowane działaniem produktu. Odczucie po jakimś czasie zanika i nie powinno powracać. Nie powinny pojawiać się także podrażnienia w postaci odbarwienia powiek lub zaczerwienia białek oczu. Jeżeli jednak jakikolwiek dyskomfort pojawi się, należy przerwać kurację lub udać się do lekarza.

Aplikacja odżywki do rzęs Neulash jest łatwa i szybka. Pędzelkiem maluje się cienką kreskę na linii rzęs górnej i dolnej powieki. Produkt szybko się wchłania i od razu zaczyna działać na mieszki włosowe oraz na rzęsy. Aplikację należy przeprowadzać każdego wieczora do momentu uzyskania pożądanych rezultatów; nie ma potrzeby nakładania Neulash rano lub w ciągu dnia. Potem można nanosić odżywkę do rzęs Neulash co trzy dni.

Odżywka do rzęs Neulash w głównej mierze pielęgnuje i regeneruje. Dzięki niej rzęsy są również mocniejsze, zdrowsze i ładniejsze. Po upływie około trzech miesięcy kuracji można zauważyć pogrubienie i wydłużenie rzęs o około 2 mm. Skóra powiek staje się gładsza i wygładzona.

Plusy:

  • pielęgnacja rzęs
  • łatwa aplikacja
  • polecana również mężczyznom

Minusy:

  • nie wydłuża w 100%
  • nie zagęszcza rzęs
  • może odbarwiać powieki
  • może podrażniać