#15 Odżywka do rzęs Biotebal rzęsy XXL

BIOTEBAL RZĘSY XXLJedną z popularniejszych odżywek wśród moich klientek było swego czasu serum Biotebal Rzęsy XXL. To produkt, który przyspiesza wzrost rzęs i uzdrawia je. Interesujące rozwiązanie dla osób, które szukają odżywki wzmacniającej. Skuteczność potwierdzają badania, jednak opinie użytkowniczek są mieszane.

Odżywka do rzęs Biotebal Rzęsy XXL zawiera składniki odżywcze takie jak bimatoprost, witaminy, ekstrakt ze świetlika lekarskiego i pestek dyni. Składniki mają pielęgnować osłabione rzęsy i wspierać ich wzrost. Efekt dłuższych i mocniejszych rzęs nie jest jednak tak spektakularny, jak moglibyśmy tego oczekiwać. Biotebal Rzęsy XXL sprawia, że rzęsy wyglądają lepiej po nałożeniu tradycyjnej maskary.

Moje klientki potwierdzają, że odżywka do rzęs Biotebal zmniejsza wypadanie włosków i kosztuje 3-krotnie mniej niż inne odżywki.

Jednak mimo tego nie opłaca się inwestować w ten kosmetyk. Czasem lepiej wydać nieco więcej, bo dostajemy wtedy bezpieczniejszy produkt. Nie spotkają nas żadne nieprzyjemne niespodzianki typu podrażnienia.

Serum ma duże opakowanie zewnętrzne. Kryje się w nim niewielka, spiczasto zakończona buteleczka. Wszystko w biało-fioletowych kolorach. Na myśl przychodzi raczej lek niż kosmetyk, ale to prawdopodobnie celowy zabieg. Odżywka do rzęs ma cienki pędzelek. Nim należy nakładać niewielką ilość produktu na linię rzęs dolnych i górnych, po demakijażu i zawsze wieczorem.

Zalety:
•    Standardowa aplikacja
•    Zgrabna buteleczka
•    Witaminy w składzie
Wady:
•    Efekty nie są długotrwałe
•    Nieprzyjemne uczucie przy użyciu