#16 Odżywka do rzęs Joanna MultiLASHES

ODŻYWKA DO RZĘS JOANNA MULTILASHESSwoje miejsce w rankingu ma również odżywka do rzęs Joanna Multilashes. Stymuluje wzrost zdrowych i mocnych rzęs. Moje klientki wybierają ten produkt jako wsparcie dla swoich osłabionych rzęs. Do pobudzania wzrostu włosów potrzebne są silniejsze środki.

Aby efekt kuracji były zadowalające, odżywka do rzęs Multilashes musi być stosowana codziennie przez około 2-3 miesiące. Może zdarzyć się tak, że produktu zabraknie na końcowy okres kuracji podtrzymującej. Mimo że odżywka ma 4 ml pojemności, nie jest wydajna. To spora wada, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę niższą niż standardowo cenę serum.

Odżywka do rzęs Joanna Multilashes to interesujący produkt.

W jednym opakowaniu dostajemy poręczne serum raz zalotkę do rzęs. Taki gratis może ucieszyć wiele kobiet. Jednak co nam po zalotce, jak nasze rzęsy nie będą miały zachwycającej długości. Trzeba mieć naturalnie długie rzęsy albo pobudzić ich wzrost innym produktem.

To produkt łatwy do użycia i estetycznie zapakowany. Najbardziej oczekujemy jednak na efekty, które w tym przypadku nie powalają. Serum zawiera jedwab, pantenol oraz kwas hialuronowy, które kondycjonują rzęsy. Za wzrost włosów odpowiada kontrowersyjny bimatoprost. Rzęsy stają się lepiej nawilżone, odżywione i wzmocnione. W efekcie mniej wypadają. Rezultaty pojawiają się dopiero po długiej, żmudnej i codziennej kuracji.

Pod względem wizualnym odżywka do rzęs Joanna nie wyróżnia się. Mała buteleczka i kartonik są utrzymane w jasnej, bardzo stonowanej kolorystyce z elementami różu.

Zalety:
•    Składniki pielęgnujące
•    Ładne opakowanie
•    Zalotka gratis
Wady:
•    Żmudna kuracja
•    Nieokazyjna cena