Kolekcja Galenic z olejkiem arganowym. Jak działają moje nowe kosmetyki?

galenic

Cześć!

Uwielbiam kosmetyki z naturalnymi olejkami. Na mojej toaletce stoją produkty marki Galenic z serii Argane z moim ulubionym składnikiem. Jak działają i jakie mają właściwości? Zajrzyjcie do mojego wpisu, a same się przekonacie.

Seria kosmetyków Argane marki Galenic

W serii od Galenic znajdują się cztery kosmetyki. Są to: serum Królewski Olejek, delikatna emulsja do skóry normalnej i mieszanej, delikatny krem do skóry suchej oraz krem Kokon na noc. Wszystkie produkty zawierają olejek arganowy, który jest uważany za najlepszy składnik w pielęgnacji włosów i skóry. Jest bogaty w witaminy, mikroelementy i kwasy tłuszczowe. Ich zadaniem jest nawilżenie i wygładzenie cery, ochrona przed wolnymi rodnikami i odżywienie pasemek.

Jak działają i jakie właściwości mają produkty marki Galenic?

Serum Królewski Olejek stosuje się rano i wieczorem przed aplikacją kremu. Zawarte w nim olejek arganowy, witamina E, pulpa arganowa i peptydy arganowe przenikają do głębszych warstw skóry, nawilżając i dostarczając jej substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Kosmetyk ma lekką konsystencję, dzięki czemu natychmiast wchłania się przez skórę. Dodatkowo uperfumuje ciało nutami bergamotki, konwalii i piżma. Podobne właściwości i składniki mają delikatna emulsja do skóry mieszanej i normalnej oraz delikatny krem do skóry suchej. Natomiast krem na noc dogłębnie natłuszcza skórę i w trakcie snu dostarcza jej wielu odżywczych substancji. Wśród nich są między innymi gliceryna i proteiny pszenicy.

W jaki sposób aplikuje się kosmetyki Argane?

Produkty od Galenic nakłada się na suchą i oczyszczoną skórę. Aplikacje powtarza się rano i wieczorem. Dzięki lekkiej formule kremy i serum bardzo łatwo się nakładają i szybko wchłaniają. Zamknięte są w 50 ml słoiczkach i 30 ml butelce (to pojemność Królewskiego Serum). Stosowanie tego ostatniego ułatwi ci pompka.

Czy wy też lubicie kosmetyki z naturalnymi olejkami?