Mój pierwszy naturalny krem Lala Retro Whipped Cream od Drunk Elephant!

lala-retro-whipped-cream-drunk-elephant.jpg

Cześć!

W końcu nastał ten szczęśliwy dzień! Mogę wypróbować mój pierwszy naturalny krem do pielęgnacji skóry twarzy. Wybrałam kosmetyk na bazie olejków, Lala Retro Whipped Cream marki Drunk Elephant. Czy krem okaże się tak fajny jak nazwa producenta?

Co robi krem od Drunk Elephant?

Krem Lala Retro Whipped Cream przeznaczony jest do skóry przesuszonej, zniszczonej oraz wymagającej natychmiastowego odżywienia i wzmocnienia. Dzięki produktowi cera jest nawilżona, wygładzona i złagodzona. Krem marki Drunk Elephant redukuje suche skórki, chroni przed uszkodzeniami naskórka i działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Zapewnia skórze miękkość i komfort przez cały dzień i całą noc. Naturalne składniki dbają natomiast o prawidłową kondycję skórę.

Co zawiera krem marki Drunk Elephant?

W Lala Rerto Whipped Cream znajdziemy sześć olejków, ekstrakt z bananów i zielonej herbaty oraz kwas hialuronowy. Trzy ostatnie składniki dbają o to, żeby skóra była nawilżona, wygładzona, bez zmarszczek, chroniona przed wolnymi rodnikami i rozświetlona. A jakie olejki zawiera krem Drunk Elephant? Są to olejki: marula, mangongo, baobab, melon kalahari, ksymienia i marakuja. Wymienione przeze mnie składniki zawierają witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe, które odpowiadają za właściwą kondycję skóry.

Jak stosować Lala Retro Whipped Cream?

Kremu marki Drunk Elephant można używać i rano, i wieczorem w zależności od potrzeb skóry. Bardzo ważne jest żeby cerę przed każdą aplikacją dokładnie oczyścić i wysuszyć. Jeżeli chcesz uzyskać lepsze rezultaty i mieć bardziej zadbaną skórę, użyj mleczka oczyszczającego i kremu nawilżającego marki Drunk Elephant. Jeden słoiczek kosmetyku wystarczy ci na kilka miesięcy kuracji – zawiera 50 ml kremu.

Czy stosowałyście już krem Lala Retro Whipped Cream od Drunk Elephant?