#4 Odżywka do rzęs Realash

realash-eyelash-enchancer

Na miejscu czwartym uplasowała się odżywka do rzęs Realash. Przeznaczona jest dla tych osób, które chciałyby mieć dłuższe i bardziej gęste rzęsy. Realash pomoże również odbudować słabe i zniszczone włoski. Dodatkowo dostarcza takich składników, które odpowiedzialne są za odżywienie i wzmocnienie. Wiele moich klientek używało Realash zgodnie z zaleceniami producenta. Wykonywały dokładny demakijaż, a potem aplikację przy linii rzęs. Niestety, na efekty czekały bardzo długo, a i te nie były zachwycające. Przewidywany okres kuracji to około trzy miesiące. W tym czasie rzęsy powinny zwiększyć swoją długość tylko o 25%. W tym okresie stają się też mocniejsze i ciemniejsze. Chcąc przynajmniej o połowę wydłużyć swoje rzęsy, trzeba zakupić kolejne opakowania Realash, a więc przeznaczyć na kurację dodatkowe pieniądze.

Odżywka do rzęs Realash została przebadana przez dermatologów.

Nie powoduje podrażnień i nie wywołuje alergii. Mogą stosować ją osoby w każdym wieku (oprócz tych, które mają poniżej 18 lat), z wrażliwymi oczami i wadami wzroku. Nie zaleca się stosowania Realash osobom, które przebyły chemioterapię.

Opakowanie Realash nie zachwyca. Jest to zwykła biała buteleczka, z której według moich klientek, po dłuższym czasie użytkowania ścierają się literki.

Zalety:

  • Nieznacznie wydłuża rzęsy
  • Pogrubia, wzmacnia i odżywia
  • Nie uczula
  • Przebadany przez lekarzy

Wady:

  • Efekty widoczne dopiero po trzech miesiącach kuracji
  • Tandetnie wykonane opakowanie