#4 Odżywka do rzęs Realash

realash-eyelash-enchancer

Na miejscu czwartym uplasowała się odżywka do rzęs Realash. Przeznaczona jest dla tych osób, które chciałyby mieć dłuższe i bardziej gęste rzęsy. Realash pomoże również odbudować słabe i zniszczone włoski. Dodatkowo dostarcza takich składników, które odpowiedzialne są za odżywienie i wzmocnienie. Wiele moich klientek używało Realash zgodnie z zaleceniami producenta. Wykonywały dokładny demakijaż, a potem aplikację przy linii rzęs. Niestety, na efekty czekały bardzo długo, a i te nie były zachwycające. Przewidywany okres kuracji to około trzy miesiące. W tym czasie rzęsy powinny zwiększyć swoją długość tylko o 25%. W tym okresie stają się też mocniejsze i ciemniejsze. Chcąc przynajmniej o połowę wydłużyć swoje rzęsy, trzeba zakupić kolejne opakowania Realash, a więc przeznaczyć na kurację dodatkowe pieniądze.

Odżywka do rzęs Realash została przebadana przez dermatologów.

Nie powoduje podrażnień i nie wywołuje alergii. Mogą stosować ją osoby w każdym wieku (oprócz tych, które mają poniżej 18 lat), z wrażliwymi oczami i wadami wzroku. Nie zaleca się stosowania Realash osobom, które przebyły chemioterapię.

Opakowanie Realash nie zachwyca. Jest to zwykła biała buteleczka, z której według moich klientek, po dłuższym czasie użytkowania ścierają się literki.

Realash skład INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.

Zalety:

  • Nieznacznie wydłuża rzęsy
  • Pogrubia, wzmacnia i odżywia
  • Nie uczula
  • Przebadany przez lekarzy

Wady:

  • Efekty widoczne dopiero po trzech miesiącach kuracji
  • Tandetnie wykonane opakowanie