#5 Odżywka do rzęs Long 4 Lashes

serum do rzęs long 4 lashes

Miejsce piąte zdobyła odżywka do rzęs Long 4 Lashes. Do jej zadań należy wydłużenie, pogrubienie i zagęszczenie rzęs. A jak się z nich wywiązała według moich klientek?
Większość z nich musiała czekać na pierwsze rezultaty niecałe dwa miesiące, pozostałe – dłużej o około pięć lub sześć miesięcy. Dopiero po tym czasie zauważyły, że ich rzęsy zwiększyły swoją objętość i są dłuższe. Long 4 Lashes wzmocnił również ich rzęsy.
Interesujący jest skład tej odżywki do rzęs. Zawiera takie składniki jak: kwas hialuronowy, który wygładza i nawilża; prowitaminę B5 – odżywia i dodaje sprężystości oraz elastyczności; allantoinę, która chroni przed podrażnieniami i reakcjami alergicznymi, a dodatkowo nawilża.
Mimo zapewnień producenta o całkowitej skuteczności Long 4 Lashes, kłóciłabym się z tym stwierdzeniem. Prócz wyżej wymienionych przeze mnie składników, odżywka zawiera też substancję wykorzystywaną w okulistyce. Może ona wpływać na ciśnienie w gałce ocznej. Jednak żadna ze znanych kobiet, która używała Long 4 Lashes, nie odczuła u siebie żadnych negatywnych skutków w tym aspekcie.

Aplikator Long 4 Lashes nie należy do najlepszych.

Według mnie przypomina pędzelek lakierów do paznokci. Wykonanie kreski na powiece może okazać się trudne. Część odżywki do rzęs może dostać się do oka i wywołać pieczenie lub zaczerwienienie. Jednak taki aplikator dobrze nadaje się do malowania brwi – jeśli któraś z pań zdecyduje się włączyć ten obszar twarzy do kuracji.
Zalety:
•    Wydłużone, grubsze i bardziej gęste rzęsy
•    Składniki
•    Można stosować również na brwi
Wady:
•    Duży aplikator
•    Może podrażnić
•    Wątpliwe zapewnienia producenta o bezpieczeństwie