Prosta laminacja brwi w domu z zestawem do liftingu Nanobrow Lamination Kit

Cześć, kochane czytelniczki! 🙂

Jeżeli mogę coś zrobić samodzielnie, to zdecydowanie wolę to, niż pójście do salonu kosmetycznego. Dotyczy to zrobienia henny czy laminacji brwi w domu. Oczywiście w tym celu potrzebne są profesjonalne preparaty, jednak wbrew pozorom nie są zbyt drogie. Ważne, aby miały odpowiednio skomponowane składniki bezpieczne dla wrażliwej skóry, a zestaw powinien być łatwy w użyciu. Postawiłam na zestaw do laminacji brwi w domu Nanobrow Lamination Kit, dzięki któremu z łatwością mogę wykonać laminowanie brwi w domowym zaciszu. Dziś co nieco Wam o nim opowiem 🙂

zestaw do laminacji brwi

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit – co o nim sądzę?

Już na wstępie powiem, że zdecydowanie warto w niego zainwestować. Cena jest atrakcyjna w stosunku do jakości i odpowiednia na każdą kieszeń. W zestawie znajdują się trzy, bardzo wydajne preparaty, które starczą nawet na 10 pojedynczych zabiegów.

Zestaw do liftingu brwi Nanobrow Lamination Kit:

  • zawiera wszystko, czego potrzebuję do laminacji brwi w domu
  • daje efekt precyzyjnie ułożonych brwi przez 6 tygodni już po jednym zabiegu (wystarcza na 10 razy)
  • nie tylko nadaje brwiom pożądany kształt, lecz także poprawia ich teksturę
  • zapewnia wizualnie pogrubione, wyraziste brwi, które wyglądają na gęstsze
  • jest łatwy w użyciu i idealny dla każdej kobiety
laminowanie brwi zestaw

Perfekcyjne brwi przez 6 tygodni z zestawem do laminacji Nanobrow

Moje brwi zawsze rosły w nieprawidłowym kierunku. Są grube, ale ciężko je ułożyć, więc codzienna stylizacja była dla mnie prawdziwą udręką. Szukałam zestawu do laminacji brwi w domu, który pomoże mi trwale ułożyć włoski, aby były piękne i elastyczne przez wiele tygodni. Zestaw do laminacji i liftingu brwi Nanobrow Lamination Kit dosłownie mnie uratował! 🙂 Rano przeczesuję brwi szczoteczką i jestem gotowa do wyjścia. Super sprawa dla każdego!

Zestaw do laminacji brwi w domu Nanobrow to najlepszy sposób na szybką, wizualną poprawę kondycji brwi i ich trwałe ułożenie. Wydajne preparaty spokojnie wystarczą na 10 zabiegów, co daje wiele miesięcy cudownie ułożonych włosków. Jeden zabieg utrzymuje się aż 6 tygodni <3 Poza tym, jak wspomniałam, to niedrogi zestaw do laminacji brwi, w który naprawdę warto zainwestować, bo daje świetne, pożądane efekty.

Dlaczego pokochałam zestaw do laminacji brwi Nanobrow?

Ma wiele zalet. Laminowanie brwi optycznie regeneruje i pielęgnuje włoski, a moje właśnie tego wymagały. Były osłabione przez zbyt częstą regulację, która zdecydowanie im zaszkodziła. Potrzebowałam, aby choć optycznie wyglądały lepiej. Zestaw do laminacji brwi Nanobrow jest łatwy w użyciu i to profesjonalne narzędzie w rękach każdej kobiety, której zależy na zjawiskowych brwiach. U mnie efekty utrzymały się przez 6 tygodni! Mam za sobą już dwie laminacje, a moje brwi stały się podatniejsze na układanie, bardziej elastyczne i wizualnie zdrowsze.

Zestaw do liftingu brwi Nanobrow sprawił, że w końcu pożegnałam się z trudnymi do ułożenia brwiami. Teraz w ogóle nie martwię się o ich wygląd, bo wiem, że prezentują się świetnie. Laminowanie brwi w domu to dobry pomysł i spora oszczędność. Poza tym sprawdza się przy każdym rodzaju włosków, zwłaszcza tych grubych, które rosną w złym kierunku. Jeżeli macie taką potrzebę, zabieg możecie uzupełnić koloryzacją farbką lub regulacją.

laminacja brwi

Zestaw do domowej laminacji brwi Nanobrow – gdzie kupić?

Na pewno już szukacie, gdzie kupić zestaw do laminacji brwi Nanobrow 😉 Nie musicie googlować, bo już to zrobiłam i chętnie podzielę się wynikami wyszukiwania! Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Sephora ma w ofercie, na pewno znajdziecie je też w Douglasie czy Rossmannie oraz na www.nanobrow.pl, czyli głównej stronie producenta.

Życzę Wam cudownej laminacji brwi w domu i zawsze pięknych brwi! <3