#6 Odżywka do rzęs Xlash

xlash_serum

Kolejne miejsce w moim rankingu zajęła odżywka do rzęs Xlash. Powinna ona stymulować rzęsy do wzrostu, zagęszczać i pogrubiać. Niestety, większość moich klientek nie jest zadowolona z efektów kuracji. Kobiety, które stosowały Xlash zauważyły dłuższe i ładniejsze rzęsy. Jednak taki rezultat utrzymywał się tylko podczas stosowania odżywki do rzęs. Po skończonej kuracji rzęsy wracały do poprzedniego wyglądu. Niektóre z moich klientek uskarżały się na nadmierne wypadanie rzęs.
Często moim klientkom w trakcie trwania kuracji towarzyszyły inne nieprzyjemne niespodzianki. Odżywka do rzęs Xlash powodowała dość duże podrażnienie, pieczenie i swędzenie. Te panie, które mimo dyskomfortu nie zdecydowały się na przerwanie kuracji, doświadczyły dodatkowo alergii. Objawiła się ona na powiekach – skóra na nich zrobiła się sina lub czerwona. Kilka kobiet informowało mnie o wrażeniu suchych oczu.

Odżywka do rzęs Xlash nie jest polecana osobom, które nie zamierzają korzystać z niej regularnie i przez dłuższy czas.

Tylko długotrwałe i systematyczne stosowanie spowoduje, że rzęsy nie będą wypadać i nie wystąpią alergie.
Aplikacja produktu została przeze mnie i przez moje klientki oceniona wysoko. Jest bardzo łatwa i szybka. Przypomina robienie kreski eyelinerem. Tym samym pędzelkiem można malować brwi.
Zalety:
•    Łatwa aplikacja
•    Wydłuża rzęsy
Wady:
•    Podrażnia
•    Efekty „cofają się” po zakończeniu kuracji
•    Powoduje wypadanie rzęs