#19 Odżywka do rzęs Quickmax

QuickmaxOdżywka do rzęs Quickmax polecana jest dla tych osób, które chciałyby mieć dłuższe, grubsze, mocniejsze i ładniejsze rzęsy. W buteleczce mieści się 5 ml płynu, co wystarcza na około pół roku kuracji. W jej trakcie rzęsy powinny osiągnąć pożądaną przez nas długość i gęstość.

Quickmax nakłada się pędzelkiem przypominającym aplikator eyelinera. Kreskę maluje się u nasady rzęs na górnej powiece. W trakcie snu płyn „przedostaje się” na dolną powiekę, odżywiając w ten sposób wszystkie rzęsy. Niestety aplikacja jest utrudniona poprzez rozmiary pędzelka. Część zakrętki, którą trzyma się w dłoni, jest większa od aplikatora. W efekcie jej brzegiem ocieramy o powieki i brwi.

Pierwsze efekty kuracji pojawiają się po około miesiącu.

Rzęsy są odżywione, mocniejsze i ciemniejsze. Odżywka Quickmax zapewnia także nawilżenie, nabłyszczenie i delikatne podkręcenie (rzęsy pomalowane maskarą będą wyglądały na pełniejsze i większe). Po kolejnych czterech tygodniach zaobserwować można zmianę w długości i gęstości rzęs. Do końca kuracji odżywkę Quickmax należy aplikować kilka razy w tygodniu.

Odżywka do rzęs Quickmax ma płynną konsystencję; produkt nie posiada żadnej barwy, został wzbogacony o delikatny zapach. Obecność substancji zapachowych w składzie może nieco zmartwić osoby o bardzo wrażliwej skórze wokół oczu i alergików. Składniki te mogą wywoływać podrażnienia w postaci czerwonych plamek i wysuszenia skóry. Jeżeli pojawi się jakiekolwiek uczulenie, należy przerwać kurację; można stosować rumiankowe okłady na skórę powiek.

Plusy:

  • wydajność
  • bezbarwny
  • aplikacja podobna do malowania się eyelinerem
  • odżywia i wydłuża

Minusy:

  • może podrażniać
  • krótki aplikator
  • substancje zapachowe w składzie