Moja opinia o Nanoil vit. C Face Serum

Hej Dziewczyny, 

dzisiaj przychodzę do Was z moją opinią o Nanoil vit. C Face Serum. Widziałam wiele pozytywnych opinii na temat tego produktu, znam i lubię markę Nanoil, więc wypróbowanie tego produktu było tylko kwestią czasu. Serum z witaminą C stosuję regularnie od 3 miesięcy, dlatego mam już swoje zdanie o tym produkcie. Jeśli chcecie je poznać, to zapraszam! <3

nanoil serum z witaminą C

Witamina C – Czy działa tylko przeciwstarzeniowo?

Najbardziej popularną właściwością witaminy C w branży kosmetycznej jest jej działanie antystarzeniowe. Oczywiście, nie można jej tego odmówić, chociaż te skutki zobaczę pewnie dopiero za kilka lat. Ja jednak sięgnęłam akurat po to serum z witaminą C ze względu na wzmacnianie ochrony przeciwsłonecznej i rozjaśnienie przebarwień, z którymi borykam się od dłuższego już czasu. Z biegiem używania produktu, przebarwienia stają się coraz miej widoczne i myślę, że niedługo zupełnie przestaną być widoczne! Oprócz tego koloryt mojej skóry wyrównał się. Cera wygląda naprawdę zdrowo i naturalnie.

Nanoil vit. C face serum – Czy mnie nie podrażniło?

Moja cera skłonna jest do podrażnień i z tego powodu rzadko sięgam po nowości kosmetyczne. Niekiedy muszę później doprowadzać ją do ładu miesiącami. Posiadaczki cer wrażliwych i trądzikowych – łączę się w bólach! Przed użyciem tego produktu wysłałam skład mojemu dermatologowi i potwierdził on to, o czym zapewnia producent. Witamina C zawarta w kosmetyku jest w najnowszej i najlepszej możliwej formie. Mamy tutaj 3-O Etylowy kwas askorbinowy, który jest w pełni bezpieczny nawet dla wymagających cer. Produkt Nanoil ani razu mnie nie podrażnił!

Nanoil vit. C face serum – Jak stosuję serum z witaminą C?

Rozjaśniające serum z witaminą C stosuję codziennie rano. Najpierw oczyszczam i tonizuję twarz, a następnie aplikuję serum. Bardzo ważne jest, by używać go nie tylko na twarz, ale także na szyję i dekolt. Jednorazowo zużywam około 4 kropelek produktu. Po wchłonięciu się serum z witaminą C nakładam na twarz krem z SPF 50 i jestem gotowa do wyjścia. Kosmetyk wchłania się naprawdę szybko, po aplikacji już po kilku minutach przechodzę do kremu. Mam wrażenie, że makijaż wygląda ładniej, a dzięki witaminie C moja cera odzyskała piękny blask. Teraz rzadko kiedy sięgam po rozświetlacz!

nanoil Vit. C Face Serum

Nanoil vit. C face serum – Moja opinia

Chyba nikogo nie zdziwi moja ocena, czyli 10/10! Moja skóra pokochała to serum z witaminą C i nie mam zamiaru się z nim rozstawać. Choć wcześniej traktowałam serum jako dodatkowy i zbędny kosmetyk to już teraz wiem, w jak wielkim błędzie byłam. Naprawdę polecam Wam ten produkt, jest naprawdę fajny, wydajny, mały, a efekty są fenomenalne!

A jaka jest Wasza opinia o Nanoil vit. C face serum? <3