Jak zrobić makijaż oczu? Mnie pomaga Wander Beauty Ensemble Eye-Conic

wander-beauty-ensemble-eye-conic.jpg

Cześć dziewczyny!

Nie wiem jak wy, ale ja lubię robić makijaż oczu kosmetykami z jednej serii. Pomaga mi w tym zestaw Wander Beauty Ensemble Eye-Conic. Co znalazło się w zestawie? Przeczytajcie w moim najnowszym wpisie.

Zestaw Ensemble Eye-Conic Wander Beauty

W zestawie są kosmetyki, które każdego dnia pomagają mi robić makijaż oczu. W niebieskim pudełku są zatem: płynne cienie do powiek Exquisite Eye Liquid Shadow w odcieniach Dove Grey i Gilded Rose, ołówek do ust, brwi i powiek Secret Weapon Pencil, tusz do rzęs Unlashes Volume and Curl Mascara i żelowy eyeliner Slide Liner Automatic Gel Eyliner.

Jak robiłam makijaż oczu zestawem od Wander Beauty?

Na ruchome powieki aplikowałam Exquisite Eye Liquid Shadow w szarym lub różowym odcieniu i rozcierałam go palcami. Następnie żelowym eyelinerem Slide Liner Automatic malowałam kreskę wzdłuż linii rzęs na górnej powiece. Na dolnej powiece delikatnie zaznaczałam zewnętrzny kącik, a eyeliner rozcierałam pędzelkiem – pacynką. Linię wodną oka malowałam Secret Weapon Pencil w jasnym odcieniu, dzięki czemu moje oczy robiły się optycznie większe. Na koniec pozostawało wytuszować rzęs Unlashes Volume and Curl Mascara.

Co zawierają kosmetyki Wander Beauty Ensemble Eye-Conic

Wszystkie kosmetyki zawierają naturalne składniki, które dbają o skórę wokół oczu i o kondycję rzęs. W cieniach do powiek Exquisite Eye Liquid Shadow znajdziemy ekstrakty z aloesem i zieloną herbatą, witaminy C i E, skwalan i kwas hialuronowy. Ołówek Secret Weapon Pencil i Slide Liner Automatic Gel Eyliner zawierają oliwę z oliwek, olejek jojoba i witaminę E. Tusz do rzęs Unlashes Volume and Curl Mascara składa się z wyciągu liści brzoskwini, witaminy A, B, C i E, ekstraktu z orzechów.