Innowacyjny pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen. Moja opinia

Moje dziewczęta,

Czy wiecie, że można uzyskać efekt jak po microbladingu bez wychodzenia z domu? 🙂 Nie wierzyłam w to, a jednak! Przedstawiam Nanobrow Microblading Pen, czyli innowacyjny pisak do brwi, dzięki któremu moje brwi wyglądają jak po makijażu permanentnym. Na pewno go pokochacie, jeżeli szukacie narzędzia do optycznego zagęszczenia włosków.

pisak do brwi microblading

Odkąd stosuję pisak do brwi Nanobrow, moje brwi nabrały wyrazu bez żadnego wysiłku. Używam go codziennie rano, gdy maluję się do pracy, i powiem Wam, że zaoszczędzam mnóstwo czasu. Microblading Pen ma cienką jak piórko końcówkę, która jest w stanie dorysować nawet milimetrowe kreseczki. Jestem pewna, że przypadnie Wam do gustu!

Nanobrow Microblading Pen – precyzyjny pisak do brwi

Stylizacja brwi nigdy nie była tak prosta 🙂 Zamówiłam Nanobrow Microblading Pen na głównej stronie producenta – www.nanobrow.pl. Produkt szybko wpadł w moje ręce i przystąpiłam do testowania. Powiem szczerze, że wzbudził mój zachwyt już od pierwszego wejrzenia. Prezentuje się pięknie i elegancko, aż chce się go używać.

Pisak do brwi Nanobrow jest niepowtarzalny. Ultracienka końcówka rysuje milimetrowe kreseczki, które imitują włoski. Optycznie pogrubia i zagęszcza brwi, tworząc cudowny look na każdą okazję. Żaden inny kosmetyk tak świetnie nie zakrył moich ubytków w brwiach. Teraz w końcu są grube, gęste i wyraźnie wzmocnione.

Jak się okazuje, wcale nie trzeba tatuować brwi, żeby prezentowały się fantastycznie. Każdego dnia wyglądam jak po wyjściu z profesjonalnego salonu kosmetycznego, a to ja stałam się swoją najlepszą stylistką. Nanobrow Microblading Pen zainspirowany techniką microbladingu robi furorę w sieci i nic w tym dziwnego!

pisak do brwi z efektem microbladingu

Perfekcja aż po najdrobniejsze detale…

Pisak do brwi Nanobrow wypełnia ubytki w łuku brwiowym i tworzy trójwymiarowe rezultaty. Efekt w makijażu jest zarówno wyrazisty, jak i naturalny – właśnie tego oczekiwałam. Idealnie zaprojektowany, bardzo precyzyjny aplikator domalowuje naturalnie wyglądające włoski. Intensywne pigmenty i niezwykła trwałość są bardzo przekonujące.

Nanobrow Microblading Pen jest wodoodporny i sprawdza się w każdych warunkach. Przestałam myśleć, że mój make-up brwi może po prostu spłynąć lub się rozmazać. Mam pewność, że za każdym razem, gdy sięgnę po ten pisak, moje włoski są precyzyjnie ułożone na cały dzień.

Pisak Nanobrow występuje w aż pięciu neutralnych odcieniach, więc na pewno jeden z nich przypadnie Wam do gustu. A może kilka, bo można je dowolnie ze sobą łączyć! Ja wybrałam Warm Blonde i AshBlonde, a ich połączenie daje mi najbardziej pożądane efekty, w szczególności na specjalne okazje.

pisak do brwi microblading

Jak stosuję Nanobrow Microblading Pen?

To nie takie trudne. Jeżeli tak, jak ja, pragniecie brwi, które wyglądają perfekcyjnie, wystarczy sięgnąć po tej precyzyjny pisak. Nanobrow Microblading Pen jest bardzo intuicyjny. Jak ja to robię?

  1. Maluję wybrany obszar za pomocą krótkich pociągnięć, aby stworzyć cienkie, precyzyjne kreseczki.
  2. Precyzyjny aplikator pozwala mi wypełnić ubytki. U mnie to wystarcza, ale z łatwością też zamalujecie cały łuk brwiowy, jeżeli uznacie to za konieczne.
  3. Jeżeli pragnę mocniejszego efektu na wyjątkowe okazje, po prostu maluję brwi ponownie.

To łatwy w stosowaniu, przystępny cenowo kosmetyk, który szybko trafił do grona moich ulubieńców. Koniecznie musicie go przetestować! 🙂

Całuję i do następnego!