Zimą usuwamy przebarwienia. Triple Vitamin C Serum od Beauty RX Dr. Schulz

triple-vitamin-c-serum-beauty-rx-dr-schulz.jpg

Cześć!

Zima to najlepszy czas na usuwanie przebarwień, wygładzanie zmarszczek i głębokie peelingi. Warto wtedy stosować takie kosmetyki, które zawierają rozjaśniające składniki i złuszczające kwasy. Dobrze sprawdzi się też witamina C. A znajdziemy ją w serum Triple Vitamin C od Beauty RX Dr. Schulz. Jak działa ten produkt i czy rzeczywiście usuwa przebarwienia?

Skąd biorą się przebarwienia?

Powstawanie przebarwień wiąże się z wieloma czynnikami. Na ogół ciemne plamki powstają na skutek nieprawidłowego działania hormonów, zbyt długiego opalania się, przyjmowania niektórych leków i w wyniku zaburzeń poziomu barwnika odpowiedzialnego za kolor skóry. Przebarwienia mogą być również pozostałościami po trądziku, różnego typu rankach i uszkodzeniach naskórka. Jeżeli nie są odpowiednio chronione przed słońcem lub wcześniej wyleczone, ciemnieją i stają się trudniejsze do zamaskowania.

Jak pozbyć się przebarwień?

Jest wiele kosmetyków, leków i preparatów, które rozjaśniają przebarwienia. Takie działanie ma nawet witamina C, którą zastosowano w serum Triple Vitamin C od Beauty RX Dr. Schulz. Kosmetyk odmładza, wygładza zmarszczki i redukuje pierwsze oznaki starzenia skóry. Dzięki niemu cera jest gładsza, nawilżona i ujędrniona. Przebarwienia i cienie pod oczami zostają rozjaśnione.

Jak stosować serum Triple Vitamin C od Beauty RX Dr. Schulz?

Produkt ma lekką, nieklejącą się formułę, dzięki czemu z łatwością się nakłada i szybko się wchłania. Serum najlepsze rezultaty przynosi stosowane nocą. Należy nakładać go na oczyszczoną i osuszoną twarz, omijając okolice oczu. Jeżeli podczas kuracji pojawią się podrażnienia, używanie produktu należy przerwać i skontaktować się z lekarzem. Substancjami wspomagającymi działanie witaminy C są gliceryna i kwas hialuronowy, które nawilżają i chronią skórę przed uszkodzeniami.

Używałyście kiedyś, dziewczyny, serum Triple Vitamin C od Beauty RX Dr. Schulz?