Podwójny lotion Yuza Erborian – podwójna pielęgnacja cery

yuza-double-lotion-erborian.jpg

Cześć!

Nawilżanie i rozświetlanie skóry za jednym zamachem? Czemu nie! Dzięki lotionowi Yuza od Erborian właśnie w taki sposób dbam o cerę. Zapraszam na wpis, w którym dowiecie się więcej o tym kosmetyku 2 w 1.

Jakie zastosowanie ma lotion Yuza od Erborian?

Lotion Yuza marki Erborian spełnia dwa podstawowe i osobiście dla mnie bardzo ważne zadania. Po pierwsze kosmetyk rozświetla skórę i rozjaśnia przebarwienia. Dzięki niemu szara i zmęczona cera znów wygląda młodo i promiennie. Po drugie lotion marki Erborian nawilża, wygładza oraz zapobiega powstawaniu suchych skórek i zmarszczek. Kosmetyku można używać rano do przemywania twarzy i wieczorem do przywrócenia cerze prawidłowego pH. Polecany jest do pielęgnacji cery każdego rodzaju.

Lotion Yuza od Erborian – formuła i skład

Kosmetyk marki Erborian jest dwufazowy. Oznacza to, że składa się z fazy wodnej (ma działanie rozjaśniające) i fazy tłuszczowej (nawilża skórę twarzy). Przed każdym zastosowaniem należy mocno wstrząsnąć opakowanie, żeby te dwie fazy połączyły się. A co zawiera lotion? Głównym składnikiem jest yuza, owoc cytrusowy z Korei Południowej. Roślinka ta zawiera sporo antyoksydantów, które zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry, działaniu wolnych rodników i innych szkodliwych czynników.

Jak stosować lotion Yuza od Erborian?

Kosmetyk można stosować i rano, i wieczorem. Wystarczy niewielką ilość płynu wylać na płatek kosmetyczny i przetrzeć twarz. Dopiero potem możesz zająć się dalszą pielęgnacją twarzy lub zrobieniem makijażu. W jednej buteleczce mieści się 190 ml płynu, co powinno wystarczyć na kilka miesięcy stosowania.

Czy wy też lubicie kosmetyki dwufazowe do pielęgnacji twarzy?