#8 Odżywka do rzęs Vitalash

vitalash

Na następnym miejscu pojawiła się odżywka do rzęs Vitalash. Odpowiada ona za wydłużenie i wzmocnienie rzęs. Jednak moje klientki nie były zadowolone z wyników kuracji.

Kuracja, żeby przyniosła efekty, musi trwać co najmniej dwa miesiące. Jedno opakowanie Vitalash starcza na miesiąc; potem trzeba kupić następne, ewentualnie dwa, wydając pieniądze. Całkowite koszty kuracji są bardzo wysokie w porównaniu z innymi, tańszymi odżywkami do rzęs, które wystarczają na trzy miesiące.

Małe są też efekty kuracji. Producent twierdzi, że rzęsy stają się dłuższe tylko o 30%, a mocniejsze o 87%. Żadna z moich klientek nie zauważyła u siebie takich zmian, większość postanowiła zrezygnować z kuracji ze względu na koszty i wymierne efekty.

Odżywka do rzęs Vitalash otrzymuje ode mnie plus za skład.

Są tu takie naturalne substancje jak: arginina, kwas mlekowy, ekstrakt z kiełków soi i tarczycy bajkalskiej. Wspomagają one produkcję kolagenu i elastyny w rzęsach. Producenci opatentowali nawet nowy składnik Vitalash TM 3110, lecz sądząc po ogólnych efektach kuracji, nie wnosi on nic nowego do odżywki.

Bardzo ładnie wygląda buteleczka Vitalash. Kolor czarny to synonim elegancji; ciekawie wygląda również srebrna obwódka.

Zalety:
•    Skład
•    Ładne opakowanie
Wady:
•    Cena
•    Mizerne efekty
•    Długi okres kuracji