#9 Odżywka do rzęs Lashtoniic

lashtoniic

Lashtoniic uplasował się na dziewiątym miejscu. Producent obiecuje pierwsze efekty już po tygodniu. Nie dajmy zwieźć się takim obietnicom; żaden kosmetyk nie działa tak szybko.

Producent, oprócz szybkiego działania, zapewnia, że Lashtoniic wzmacnia, odżywia, pogrubia, przyciemnia, regeneruje i aktywuje rzęsy do wzrostu. Bardzo dużo zastosowań jak na jeden kosmetyk. Fakt, istnieją takie odżywki do rzęs, które działają w taki sposób, ale Lashtoniic do nich nie należy. Potwierdziły to moje klientki.

Działanie odżywki do rzęs Lashtoniic nie przynosi rezultatów.

Nie wpływają nawet na to witaminy, aminokwasy i enzymy, które odżywka zawiera. O jakości decyduje również cena. Przyjmuje się, że kosmetyki, w tym odżywki do rzęs, które kosztują poniżej 100 zł, nie działają zbyt dobrze. Na szczęście żadna z moich klientek, które używały Lashtoniic, nie skarżyła się na podrażnienia.

Jedyny plus to aplikacja Lashtoniic. Jest identyczna jak robienie kreski eyelinerem. Ułatwia to mały, cienki i szpiczasty pędzelek. Tym samym aplikatorem odżywkę można nakładać na brwi. Z relacji moich klientem wynika, że także i ta metoda nie przyniosła pożądanych rezultatów.

Zalety:
•    Aplikacja
Wady:
•    Niska cena
•    Brak rezultatów na rzęsach i brwiach
•    Nie wzmacnia i nie regeneruje
•    Nie wydłuża, nie pogrubia i nie przyciemnia