Nawilżanie i matowienie skóry? Z Soin Matifiant Hydratant Aux Resines Tropicales od Sisley da się to zrobić

soin-matifiant-hydratant-aux-resines-tropicales-sisley.jpg

Cześć!

Od dawna zastanawiałam się, czy gdzieś na świecie istnieje kosmetyk, który jednocześnie matuje i nawilża skórę. Okazało się, że marka Sisley wymyśliła taki produkt. Jest to Soin Matifiant Hydratant Aux Resines Tropicales. Czy jestem zadowolona z działania produktu?

Komu polecam i jak działa preparat od Sisley?

Preparat Soin Matifiant Hydratant Aux Resines Tropicales przeznaczony jest do pielęgnacji cery mieszanej i tłustej. Dzięki podwójnemu działaniu kosmetyk od Sisley reguluje działanie gruczołów łojowych i zapobiega świeceniu się cery. Produkt zawiera naturalne składniki, które dbają o prawidłową kondycję skóry twarzy. Preparat Soin Matifiant Hydratant Aux Resines Tropicales na kilka godzin matuje cerę i redukuje błyszczenie się w strefie T. Skóra jest nawilżona, elastyczna i złagodzona. Co ciekawe po miesiącu stosowania produktu cera jest wyraźnie zdrowsza i piękniejsza, pory są mniej widoczne, a ilość sebum – zmniejszona.

Co zawiera nawilżająco-matujący preparat od Sisley?

W Soin Matifiant Hydratant Aux Resines Tropicales znajdują się naturalne składniki, które dbają o prawidłową kondycję skóry. Wśród nich są: oczyszczający ekstrakt z żywicy benzoesowej, łagodzący skórę ekstrakt z mirry i kadziła, nawilżający ekstrakt z prawoślazu, kojący D-panthenol, matujący puder bambusowy, regulujący pracę gruczołów łojowych ekstrakt z herbaty jawajskiej, oczyszczający ekstrakt z łopianu, wygładzający i ściągający ekstrakt z liści przywrotnika oraz nawilżająca gliceryna.

Jak aplikować i jakich efektów się spodziewać po kuracji kosmetykiem od Sisley?

Kosmetyk aplikuje się rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Już po pierwszym zastosowaniu zobaczysz, że twoja cera nie błyszczy się, a do tego jest nawilżona. Taki efekt utrzymuje się przez cały dzień, a makijaż nie wymaga żadnych poprawek. Produkt nie zawiera olejów, jest niekomedogenny i bezpieczny dla każdego rodzaju skóry.

Czy już używałyście matująco-nawilżającego preparatu od Sisley?