Jak osiągnąć dobry nastrój i radość życia dzięki kosmetykom? Żele pod prysznic marki Kneipp

kneipp.jpg

Cześć!

Marka Kneipp znana jest z naturalnych i niezwykle aromatycznych kosmetyków. Dwoma nowymi produktami są żele pod prysznic o bardzo oryginalnych nazwach: Na dobry nastrój i Radość życia. Czy kosmetyki od Kneipp rzeczywiście zapewnią dobre samopoczucie i sprawią, że nasze życie będzie lepsze?

Żele pod prysznic Na dobry nastrój i Radość życia

Pięknie pachną, myją i pielęgnują skórę. Zawierają naturalne składniki, w tym aromatyczne olejki. Były testowane dermatologiczne, mają naturalne pH oraz nie zawierają barwników, środków konserwujących i mydła. Właśnie dlatego skusiłam się na żele do kąpieli od marki Kneipp: Na dobry nastrój i Radość życia. Obydwa zawierają ekstrakty z owoców (są to pomarańcza, grapefruit, cytryna) i olejek migdałowy. Zamknięte są w dużych 200 ml butelkach, które wystarczą na kilka miesięcy stosowania. W ofercie marki Kneipp mamy także żele pod prysznic o zapachu mięty i eukaliptusa, lawendy, czerwonego maku i konopii, mleczka figowego i olejku arganowego, mleczka i olejku migdałowego oraz ylang-ylang.

Co zapewnią nam żele pod prysznic od Kneipp?

Dzięki naturalnym substancjom skóra jest wygładzona, miękka, odżywiona i uperfumowana. Kosmetyki dokładnie usuwają zanieczyszczenia z powierzchni skóry, jednocześnie ją nawilżając i pielęgnując. Żele pod prysznic maki Kneipp uperfumują skórę: Na dobry nastrój pachnie grapefruitem i marakują, a Radość życia – cytryną i werbeną. Jeżeli bierzecie prysznic rano, to żele od Kneipp dodadzą wam energii na resztę dnia. Żele przeznaczone są dla każdego rodzaju skóry, nie wywołują podrażnień, mają neutralne pH oraz nie zawierają mydeł i olejów mineralnych, parafinowych i silikonowych.

Jak stosować żele pod prysznic Kneipp?

Na dobry nastrój i Radość życia najlepiej jest rozcieńczyć wodą. Skórę masuje się do momentu pojawienia się piany, a następnie spłukuje obficie wodą. Do pielęgnacji ciała możemy dobrać inne kosmetyki marki Kneipp. Zamiast żeli mogą to być pianki i balsamy pod prysznic lub olejki do kąpieli. Po prysznicu dobrze jest nawilżyć skórę olejkami, mleczkami lub balsamami Kneipp. Marka ma w ofercie kosmetyki do masażu, a także kremy do rąk i twarzy. Dzięki nim twój nastrój na pewno będzie świetny.