Absolutne cienie do powiek Catrice Cosmetics

cienie do powiek

Paletki cieni do powiek to bardzo praktyczny i obowiązkowy element wyposażenia damskiej kosmetyczki. Marka Catrice Cosmetics wzięła sobie tę zasadę do serca i stworzyła Absolute Rose – cienie w różanych kolorach.

Nowa paletka Absolute Rose, Frankie Rose To Hollywood, zawiera sześć cieni do powiek: jasny, rozświetlający róż, jasnoróżowy kolor, przybrudzony różowy i fioletowy, ciemny kolor liliowy i fioletowy. Do palety dołączono podwójny aplikator: z jednej strony zakończony gąbeczką, z drugiej – pędzelkiem. Cienie zamknięte są w plastikowym, bardzo małym pudełeczku (opakowanie mieści się na dłoni). Cienie są dobrze napigmentowane, posiadają delikatną teksturę. Nie kruszą się, łatwo nabierają się na aplikator.

Dzięki palecie Absolute Rose stworzyć można lekki, dzienny makijaż lub klasyczne smoky eyes.

Paletka Absolute Rose dołączyła do innych zestawów cieni do powiek Catrice Cosmetics. Wcześniej marka wyprodukowała Absolute Bright (Candy Warhol), Absolute Matt (Eyes Wide Matt) i Absolute Nude (All Nude). Paletka Candy Warhol składa się z sześciu pastelowych cieni do powiek. Kolory są bardzo jasne i delikatne. W palecie jest biały cień, jasnożółty i jasnoróżowy, delikatna fuksja, jasnofioletowy i jasnobrązowy. Kolejna paletka, Absolute Matt, pozwala stworzyć nam naturalny makijaż z matowym wykończeniem. Cienie (biały, jasnoróżowy i cztery odcienie brązu) mają kremową konsystencję i gładką teksturę. Paletka All Nude to sześć połyskujących cieni zbliżonych do koloru skóry.

Cienie od Catrice Cosmetics można nakładać na sucho i na mokro. Ten drugi sposób sprawdzi się zwłaszcza, gdy makijaż chcesz zrobić z paletką Candy Warhol. Woda wzmocni i utrwali pastelowe kolory.