#2 Odżywka do rzęs Revitalash

revitalash

Revitalash jest rozpoznawalną odżywką do rzęs. Niektóre kobiety korzystają z niej ze względu na właściwości i efekty w działaniu. Wśród moich klientek znalazły się takie, które były zadowolone z wyników kuracji. Zadaniem Revitalash jest pobudzenie rzęs do wzrostu, wydłużenie i pogrubienie ich. Dodatkowo odżywka wzmacnia rzęsy i sprawia, że dłużej trzymają się na powiece.
Skład przemawia za tym, żeby wypróbować tę odżywkę do rzęs. Zielona herbata, nagietek, pszenica i wiele innych zaliczają się do naturalnych składników. Obok nich występują również takie składniki, które zapobiegają powstawaniu w kosmetyku zarazków i przedłużają termin ważności.

Producent twierdzi, że Revitalash jest całkowicie bezpieczny, to znaczy nie uczula i nie wywołuje alergii.

Niestety, część moich klientek skarżyła się na pieczenie i swędzenie w początkowych fazach kuracji. Być może uczulone były na niektóre ze składników. W takich przypadkach należy zrezygnować z używania odżywki do rzęs.

Aplikacja Revitalash przypomina rysowanie kreski eyelinerem. Efekty widoczne są dopiero po trzech lub czterech tygodniach kuracji. Również koszt kuracji dla niektórych może być wysoki – jedno opakowanie kosztuje kilkaset złotych. Jeśli ktoś chciałby stosować odżywkę do rzęs dwa razy dziennie, będzie musiał liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Revitalash skład INCI: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

Zalety:

  • Działa pozytywnie na rzęsy
  • Wydłuża i odżywia rzęsy
  • Łatwa aplikacja
  • Naturalne składniki

Wady:

  • Cena
  • Odżywka podrażnia i uczula
  • Długi czas oczekiwania na efekty